Управління ЖКГ Полтави придбало 23 квартири на Огнівці за 14 млн грн

Будинок на бульварі Боровиковського, 4 у ПолтавіБудинок на бульварі Боровиковського, 4 у Полтаві | Фото: poltava.to

За добу УЖКГ Полтави придбало ще 23 квартири по бульвару Боровиковського, 4, за 14 млн грн і призначені для полтавців, які стоять у черзі

27 березня управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому оприлюднило звіти про укладені договори на придбання 14 квартир по бульвару Володимира Боровиковського, 4, що на Огнівці. Загальна вартість житла — 14,4 млн грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

Згідно з документами, вартість однієї квартири обійдеться бюджету Полтави у середньому у півмільйона гривень. Їхня площа коливається між 30 м² до 75 м². Станом на 30 березня, УЖКГ не заплатило за жодну квартиру.

Як і минулого разу, купівлю квартир здійснили в рамках Програми будівництва та придбання житла для окремих категорій населення. Вартість кожної з них залежить від її площі.

Згідно із Програмою, цього року Полтавська міськрада виділила 14,56 млн грн на придбання 23 однокімнатних та двокімнатних квартир.

Кількість квартир Кількість кімнат Загальна площа квартири, м2
21 1 від 30 до 50
2 2 від 48 до 75

Вартість 1 м² у цих квартирах становить 14,3 тис. грн. Співвиконавцем Програми — тим, хто частково покрив вартість житла, стало ТОВ «Полтаватрансбуд-Інвест». Ця фірма є власником будинку.

У 2017 році у цій же будівлі УЖКГ придбало 48 квартир за 33 млн грн. Пізніше були виділені додаткові кошти на ще 23 квартири. І нині влада, сплативши їхню вартість, закриє програму будівництва та придбання житла для окремих категорій населення.

Зазначимо, що «Полтаватрансбуд-Інвест» прибрав з офіційного сайту оголошення про продаж квартир по бульвару Володимира Боровиковського, 4. Все житло у будинку розпродане.

Нагадаємо, що сертифікати на усі квартири у цій будівлі міський голова Олександр Мамай дарував полтавцям на тематичні державні свята. Наприклад, житло там отримали шестеро полтавських суддів, четверо поліцейських, співробітники комунальних та навчальних закладів тощо.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»