Управління капітального будівництва ОДА продовжило роботи в решетилівському спорткомплексі до кінця 2017 року

Роботи на спорткомплексі станом на 10 лютого 2017 року Роботи на спорткомплексі станом на 10 лютого 2017 року

В управлінні капітального будівництва Полтавської ОДА повідомили, що будівельні роботи в Решетилівському професійному аграрному ліцеї ім. І.Г. Боровенського тривають. Тому зараз рано говорити про їхнє повне виконання.

Сьогодні в інтернет-виданні «Полтавщина» з’явилася інформація про порушення кримінальної справи проти Управління капбудівництва Полтавської ОДА. Мова йде про те, що УКБ заплатило київській фірмі «Авалон Будінвест» 1,5 млн грн за роботи на будівництві спорткомплексу, які вона начебто не виконала.

Роботи тривають, але зараз рано говорити про їхнє повне виконання. Оскільки додатковою угодою від 1 червня 2016 року термін дії договору продовжено до кінця 2017 року. Зважаючи на те, що тендер проводився за старим законодавством, угоди немає на веб-порталі ProZorro. Але повідомлення про зміну договору було розміщене на порталі «Державні закупівлі».

Повідомлення про внесення змін до договору Повідомлення про внесення змін до договору

— Підрядник зобов’язався виконати незавершену частину робіт в цей строк. Щодо порушеного кримінального провадження: ми активно співпрацюємо з правоохоронними органами і надаємо відповіді на всі їхні запити. Готові продовжувати цю співпрацю і надалі, — розповів начальник УКБ Полтавської ОДА Тимофій Голбан. 

Крім того, в ході реалізації проекту виникла необхідність проведення додаткових робіт, без яких неможливе завершення будівництва. Так, наприклад, в проекті не було передбачено влаштування бетонної основи під підлогу спортзалу. Її вирішили влаштувати для підвищення міцності та надійності конструкції. Виникла необхідність і в проведенні інших робіт. Підрядник виконав їх за свій рахунок.

Звіт про проведення експертизи Звіт про проведення експертизи

Відповідно до вимог законодавства, для здійснення оплати за додаткові роботи потрібні результати експертизи. В УКБ їх отримали 23 грудня. Потім одразу заключили договір стосовно проведення додаткових робіт і оплатили.

В УКБ акцентують увагу на прозорості та відкритості всіх процедур та будівництв, які проводяться в області. Всю необхідну інформацію можна завжди отримати в Управлінні.

Прес-служба Полтавської ОДА