Управління капбудівництва Полтавщини перевірило реконструкцію спорткомплексу у Решетилівці

У Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г. Боровенського відбулася робоча нарада за участі начальника Управління капбудівництва Полтавської ОДА Тимофія Голбана та голови облради Олександра Біленького.

Мета наради — перевірити хід виконання ремонтних робіт на об’єкті. У ній також взяли участь представники експлуатуючої організації. Крім того, учасники наради визначали потребу закладу у спортивному устаткуванні. Тут планують встановити тренажери, бігові доріжки, стінку для альпіністів, облаштувати баскетбольну та волейбольну стійки. 

Реконструкція спорткомплексу почалася минулого року. З початку будівництва у 1990 році він так і не був уведений у експлуатацію. Але з початку реконструкції роботи проводилися в строк та без серйозних зауважень до підрядника.

— Наша основна задача — доводити всі проекти до кінця. Навіть ті, що довгий час залишалися довгобудами, — наголосив Тимофій Голбан.

В Управлінні капбудівництва планували завершити роботи наприкінці грудня, але погодні умови не дали цього зробити. Тому кошти, які не були використані минулого року, повернулися до обласного бюджету. Роботи на об’єкті здійснювала компанія «Авалон Будінвест».

У лютому депутати облради виділили кошти на добудову спорткомплексу. Наступний крок — проведення тендеру. Ввести споруду в експлуатацію планують до початку наступного навчального року. А вже найближчим часом в УКБ оголосять про проведення закупівлі.

Новий підрядник має доробити внутрішні косметичні роботи, привести до ладу прилеглі території. Також у закладі чекають на завезення та встановлення спортивного оснащення.

Під час робочої наради Під час робочої наради

Тимофій Голбан та Олександр Біленький постійно контролюють хід проведення робіт на об’єкті. Тут систематично проводяться робочі наради. Також контроль здійснюється у телефонному режимі.

— І район, і область цікавляться майбутнім дітей та їхнім здоров’ям — цьому приділяється велика увага. Такі перевірки для нас не унікальні, — розповіла директорка ліцею Ніна Спільна. — Ми бачимо, що діти справді чекають на такі покращення, це спонукає вимагати ще більше умов для їхнього росту та розвитку.

Реконструкція Решетилівського спорткомплексу — важливий проект для керівництва області. У облдержадміністрації ставлять здоров’я дітей у пріоритет.

— Сьогодні діти мають фізично розвиватися. На плечах майбутнього покоління продовження розвитку України, який розпочала влада сьогодні. Тому вони мають бути здоровими та навчатися лише в найкращих умовах, — розповів голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

За ходом виконання робіт у Решетилівському спорткомплексі можна буде слідкувати на порталі «Будуємо прозоро!». Наразі там є інформація про вже проведені роботи. Також на сайті полтавці можуть слідкувати за діяльністю УКБ на інших об’єктах.

Прес-служба Полтавської ОДА