Укрзалізниця повідомила про диверсію під Кременчуком — невідомі підвісили пакет з камінням на рівні кабіни локомотива

Пакет із камінням, підвішений до автомобільного мосту, розбив скло локомотива, але бригада не постраждала

21 червня на перегоні Кременчук — Потоки невідомі особи вчинили диверсію, яка могла призвести до катастрофи та загрожувала життю локомотивної бригади. Про це повідомили в прес-службі ПАТ «Укрзалізниця».

Так, зловмисники підвісили пакет із камінням до автомобільного мосту, під яким у той час проїжджав локомотив. Унаслідок цього розбилося лобове скло локомотива. На щастя, локомотивна бригада не постраждала та змогла справитися з керуванням. Про випадок повідомлено правоохоронні органи.

За словами директора регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Миколи Уманця, це вже не перший випадок, коли зловмисники скоюють диверсії на залізниці.

— Лише на Полтавщині упродовж червня зафіксовано вже декілька кричущих випадків втручання в роботу залізничної галузі, які можна розцінювати як диверсію та злочин проти залізниці та залізничників. Наші локомотиви закидували «коктейлями Молотова», обливали брудом, а тепер каміння. Усі ці злочини можуть призвести до катастрофи, тому закликаємо правоохоронні органи негайно розслідувати ці випадки, щоб усі злочинці постали перед судом, — зазначив Микола Уманець.

Також в Укрзалізниці згадали про «італійський страйк», який не отримав підтримки серед працівників локомотивних депо. Після цього представники Укрзалізниці та правоохоронних органів «неодноразово фіксували заклики до радикальних протиправних дій, а також спроби невстановлених осіб пошкодити майно Укрзалізниці та перешкодити роботі залізничного транспорту».

Раніше працівник залізниці Сергій Сідер назвав найвандальніші відрізки Полтавського вузла: Ромоданівський та Кременчуцький.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»