«Укргазвидобування» допоможе із ремонтом доріг Полтавщини

Володимир Соколовський, Директор з земельних відносин «Укргазвидобування»Володимир Соколовський, Директор з земельних відносин «Укргазвидобування»

Сьогодні на нараді у Полтавській ОДА зустрілися представники ПАТ «Укргазвидобування» та керівництво області. Обговорили подальшу співпрацю та розробку пілотного проекту.

На зустрічі були присутні представники компанії «Укргазвидобування», Ланнівської ОТГ та директор Департаменту будівниицтва, містобудування і архітектури та ЖКГ Тимофій Голбан.

Головне питання зустрічі — ініціатива компанії «Укргазвидобування» щодо покращення дорожнього покриття області.

На нараді На нараді

— Співпраця влади та компаній із видобутку надр — це крок до покращення благоустрою громад Полтавщини. Сьогодні на робочій нараді обговорили питання співпраці ПАТ «Укргазвидобування», влади та органів місцевого самоврядування. Обговорили подальші плани та можливості для ремонту доріг, — розповів Андрій Пісоцький.

Андрій Пісоцький Андрій Пісоцький

Окрім рентних платежів, УГВ вийшло з пропозицією співфінансування ремонту автошляхів поблизу місць видобутку. Сьогодні разом із представниками Ланнівської ОТГ та депутатом облсної ради Юрієм Тимохою обговорили проект із ремонту доріг Карлівського району. Фахівці вже виїжджали на місця та ознайомилися із нинішнім станом автошляхів. Результат — склали перелік доріг, які потребують втручання.

Тимофій Голбан Тимофій Голбан

Автошляхи Ланнівської ОТГ покращать на умовах співфінансування із бюджетів різних рівнів та коштів УГВ. Загалом, фінанси планують розподілити на ямковий, капітальний та поточний ремонт доріг.

— Це лише початок, надалі будемо працювати і в інших районах області, де компанія веде видобуток. Впевнений, що у нас все вдасться! — підсумував перший заступник голови Полтавської ОДА.

Юрій Тимоха (в центрі)Юрій Тимоха (в центрі)

За словами Юрія Тимохи, очільники громад повинні розуміти, що співпраця необхідна, спільні проекти сприятимуть покращенню благоустрою громад.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року законопроектом № 3038 передбачено, що компанії із видобутку надр зобов’язані сплачувати рентні платежі громадам, де ведуть свою діяльність. До бюджетів Полтавщини всі компанії вчасно роблять фінансові надходження.

Прес-служба Полтавської ОДА