Українська громада США передала подарунки полтавським діткам

       –Від масштабів та кількості подарунків відразу забракло слів. Потім розгубленість змінилася величезною радістю. Сприйняла це як певний символізм: подарунки для полтавської малечі, то неабиякий вияв любові до молодого покоління українців, турбота про їхні емоції та побажання щасливого дитинства в ці часи змін, – так розповідає про акцію зі збору подарунків для полтавської малечі Олександра Сиротенко, координатор ГО «Команда небайдужих».

Щасливими власниками понад 70 подарунків, дбайливо запакованих у три величезні ящики, днями стали діти з багатодітних сімей учасників бойових дій на сході України, діти полеглих захисників, дітвора з малозабезпечених родин, вихованці-переселенці школи корисного дозвілля «Вулик» і гурток дітлашні із особливостями розвитку. Ще під час різдвяно-новорічних свят, щоб поділитися радістю і добром, українська громада в США оголосила збір подарунків для малюків Полтави. Серед посилок – інтерактивні іграшки, настільні ігри, м’які іграшки, ляльки, м’ячі, машинки, пазли, розвиваючі іграшки.

     –  Зрозуміло, що ніхто не чекав винагород чи подяк, але у відповідь отримали цінніше за будь-що… дитячі посмішки. Аби висловити свою вдячність людям, які в Америці ініціювали та реалізували акцію, закликаю українське підростаюче покоління самостійно будувати майбутнє нашої країни. Будувати його відповідальним, позитивним, справедливим. Хай множиться добро та можливість допомагати один одному, навіть за тисячі кілометрів. Щиросердно дякую організаціям «ROC Maidan» і «Ukrainian Federal Credit Union» – Олегові Лебедьку, Володимиру Павлюку, Тамарі Денисенко – за піклування про Полтаву, – продовжила Олександра Сиротенко.

Вже більше 20 років громада українців американських міст Рочестер та Ірондеквойт приєднується до різноманітних соціальних проектів, пов’язаних з Полтавою. Це і придбання обладнання для лікарень, і збір гуманітарної допомоги, і просвітницькі програми міжнародних обмінів. А з початком війни на Донбасі українці Америки розгорнули масштабну кампанію підтримки своєї Батьківщини. Зараз полтавські волонтери з «Команди небайдужих» співпрацюють з американськими організаціями «ROC Maidan» та «Ukrainian Federal Credit Union» в рамках програми «Відкритий світ».