Учасники акції «3 гривні без корупції» заблокували Полтавську міську раду

Перекриття руху біля Полтавської міськради Перекриття руху біля Полтавської міськради | Фото Тетяни Ефремової

Перевізники та Сергій Чередніченко заблокували проїзд навпроти міської ради та вимагають реакції з боку міської ради

Не пройшло і двох тижнів, як Полтавську міську раду знову блокують. На цей раз перевізники, які вирішили не платити хабарів та знизили проїзд до 3 грн.

Акція «3 грн без корупції » не залишила байдужим жодного полтавця. Адже в наш час зниження тарифу — скоріше виняток із сьогодення. Здавалось б, міська влада першою повинна підтримати зниження вартості проїзду, нові робочі місця та податки у міський бюджет. Але в Полтаві міський голова Олександр Мамай (політична партія «Совість України») та його перший заступник Михайло Шевченко (БПП «Солідарність») навпаки стали категорично проти зниження вартості проїзду та почали боротися з місцевими перевізниками.

Вчора міський голова Мамай О.Ф. видав розпорядження про перевірку перевізників. Руками Укртрансбезпеки та фіскальної служби міська влада розпочинає терор, а по суті знищення тих, хто не платить владі щомісячно по 10 000 грн. Адже кожен автобус, який працює на міських перевезеннях сплачує щомісячно від 8500 грн до 12000 грн, в залежності від кількості місць.

Полтавські перевізники та Сергій Чередніченко намагалися в законний спосіб вирішити цю проблему. Але влада зірвала конкурс та знову видала тимчасові дозволи вже існуючому монополісту. Таким чином, Мамай і Матковський замість вирішення проблеми пішли свідомо на її загострення.

Адже головне призначення влади — це допомога та створення умов для розвитку, а не перешкоджання та покривання корупційних схем.

Сьогодні полтавські перевізники заблокували міську владу та вимагають рівних на чесних умов для роботи.

Висунуті вимоги:

  1. Видача тимчасових дозволів на ті маршрути, які були подані на конкурс 12 квітня.
  2. Проведення відкритого і прозорого конкурсу.

В разі невиконання цих умов полтавці будуть продовжувати і далі акцію «3 грн без корупції», але ще в більших масштабах!

ГО «Центр захисту прав громадян»