Учасник різанини біля арки «Газетного ряду» замість суду був доставлений у лікарню

Анатолій Прядко на судовому засіданні 12 червня Анатолій Прядко на судовому засіданні 12 червня | Фото Миколи Лисогора

Підозрюваного в участі у різанини біля «Газетного ряду» Анатолія Прядка у Кременчуці забрала швидка із підвищеним кров’яним тиском, тому він не зміг потрапити на суд у Полтаві

Сьогодні Апеляційний суд Полтавської області розглядав справу Анатолія Прядка. Судді мали розглянути скаргу щодо обрання йому запобіжного заходу. Зараз він знаходиться під домашнім арештом, прокуратура вимагає взяти його під вартою.

12 червня суд зробив перерву, щоб з’ясувати, чи отримував Анатолій Прядко у СІЗО для ознайомлення клопотання від прокурора про продовження строку тримання під вартою і перекваліфікацію підозри.

На сьогоднішнє засідання Анатолій Прядко взагалі не з’явився. Адвокат підозрюваного Григорій Фелоненко надав суддям довідку, у якій зазначено, що сьогодні, близько 11 години, Прядко був госпіталізований у другу лікарню Кременчука. У нього стався гіпертонічний криз і піднявся тиск до відмітки 200/100.

Присутні на засіданні 14 червня

Представники прокуратури Представники прокуратури

Судді Вікторія Герасименко, Андрій Рябішин та Олександр Захожай Судді Вікторія Герасименко, Андрій Рябішин та Олександр Захожай

Суд засідання відклав, бо розгляд клопотання про тримання особи під вартою неможливий без її безпосередньої присутності. Прокурор до завтра має розібратися, на який час Прядко госпіталізований. Після цього буде оголошена дата наступного засідання.

Нагадаємо, що Анатолія Прядка підозрюють у різанині біля арки «газетного ряду».

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»