Убив сина на очах матері: полтавця засудили на довічне ув’язнення

Жителя Полтави, який убив сина на очах у матері, засудили до довічного ув’язнення. Відповідну постанову виніс Київський районний суд Полтави, який визнав 24-річного полтавця, звільненого за законом Савченко, винним у вбивстві та призначив йому за скоєне довічне позбавлення волі.

Як повідомили у прокуратурі Полтавської області, обвинувачений засуджений за чотирма статтями Кримінального кодексу України:

  • ч.4 ст.187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, та із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, вчинений особою, яка раніше вчиняла розбій);
  • п.6 ч.2 ст.115 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з корисливих мотивів); 
  • ч.2 ст.342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків); 
  • ч.1 ст.345 (погроза вбивством, насильством щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).

Нагадаємо, інцидент стався 5 жовтня на пров. Смирнова. Поблизу одного з будинків зловмисник побачив 28-річного місцевого жителя, який повертався з роботи.

Нападник підбіг до потерпілого і кілька разів вдарив його кулаком по голові. На крики про допомогу прибігла мати останнього – прямо у присутності жінки зловмисник витягнув ніж і завдав ним молодому чоловікові не менше семи ударів, які виявилися несумісними із життям.

Після цього злочинець заволодів золотим ланцюжком вартістю 7 тис. грн і втік.

47_tn