У житлових будинках Полтави тривають ремонтні роботи

Особисто зустрілася із мешканцями будинку депутат Полтавської міськради Майя Матвеєва Особисто зустрілася із мешканцями будинку депутат Полтавської міськради Майя Матвеєва

В обласному центрі продовжуються ремонти багатоповерхівок. Зокрема, в будинках на вулиці Комарницького, 12 та 14 днями капітально полагодили покрівлі.

Жителі багатоповерхівок давно скаржились на протікання даху та несправність труб. Полтавка Тетяна Пчельнікова проживає в будинку понад 40 років. 

— Більшість жителів нашої багатоповерхівки мешкають тут із моменту забудови. І відтоді будинок жодного разу капітально не ремонтували,— розповідає Тетяна Пчельнікова. — Тому зараз, коли роботи провели, від усіх мешканців висловлюю вдячність депутатам Андрію Матковському та Майї Матвеєвій за допомогу та небайдужість до наших проблем. 

Жителька будинку Тетяна Пчельнікова Жителька будинку Тетяна Пчельнікова

Більшість будинків Авіамістечка зведені ще минулого століття, тому потребують негайного ремонту. За минулий рік у вказаному мікрорайоні відремонтували 12 дахів. Фахівці погоджуються, що стан будинків не дозволяє відкладати реконструкцію на потім. Отже, зволікати не будуть: незабаром всі наявні недоліки усунуть.

Мешканці будинків на вулиці Комарницького, 12 і 14 Мешканці будинків на вулиці Комарницького, 12 і 14

Особисто зустрілася із мешканцями будинків по Комарницького, 12 і 14 та перевірила якість виконаних робіт депутат Полтавської міськради Майя Матвеєва:

— Приємно відзначити, що ремонти покрівель будинків виконані кваліфіковано та за сучасними технологіями. Прокладена гідроізоляційна плівка, встановлено якісний металопрофіль, який слугуватиме понад 70 років. Звичайно, такий підхід дуже важливий для мешканців будинку. 

Ремонтні роботи в Авіамістечку продовжуються і надалі. Уже створений проект з реконструкції підвалів та ремонту під’їздів. Роботи планують завершити до кінця літа.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради