У загальноосвітній школі № 19 замінили більше сотні вікон

Тривають ремонтні роботи по заміні віконних блоків у закладах освіти. Тільки за 3 місяці 2017-го року замінено понад 700 віконних блоків у 15 загальноосвітніх школах. Серед них — школа № 19, де вже встановили понад 100 нових вікон.

Кошти для заміни старих дерев’яних конструкцій на нові металопластикові депутати віднайшли в міському бюджеті.

Депутат міськради Андрій Матковський із робочим візитом відвідав ЗОШ № 19, поспілкувався із колективом школи та пересвідчився у якості виконання ремонтних робіт.

Андрій Матковський, Катерина Манько та Володимир Годня Андрій Матковський, Катерина Манько та Володимир Годня

Він зазначив, що при формуванні бюджету та внесенні змін до основного фінансового документу Полтави депутати звертають увагу на пропозиції керівників бюджетних закладів, щоб спрямувати фінанси туди, де вони найнеобхідніші:

— У першу чергу, необхідно створити комфортні умови для навчання та розвитку полтавських дітей. Тож, перш за все, гроші спрямовуємо саме в освітню галузь. Депутати міськради майже вповні задовольнили всі заявки, подані директорами шкіл, і врахували їхні пропозиції.

Андрій Матковський переконаний, що, виділяючи кошти на ремонтні роботи, депутати зменшують фінансове навантаження на батьків:

— Сьогодні батьки дуже допомагають школам, в тому числі й матеріально. Адже всі хочуть, щоб їхні діти гармонійно розвивалися в належних умовах. Окрім загальноосвітніх закладів, батьки намагаються додатково розвивати своїх діток на позашкільних гуртках. Та всі ми знаємо, як важко в сучасних умовах знайти зайву копійку, щоб за все заплатити. Тож, спрямовуючи кошти на ремонти навчальних закладів, ми зменшуємо навантаження на батьків.

Депутат Андрій Матковський під час візиту до ЗОШ №19Депутат Андрій Матковський під час візиту до ЗОШ №19

Зміцнюється й матеріально-технічна база освітніх закладів. На останній сесії міськради на школи додатково виділили кошти на закупівлю комп’ютерів, мультимедійного обладнання, спортивного інвентаря тощо. Таким чином, запевняють освітяни, влада інвестує гроші у майбутнє країни. Адже за деякий час їхні інвестиції повернуться в державу новими робочими руками й світлими головами.

— Відомий європейський реформатор 19 століття Отто фон Бісмарк сказав колись такі слова: «Хто економить на школах, той будує тюрми», — говорить директор ЗОШ № 19 Катерина Манько. — І мені дуже приємно, що наша влада робить все для того, щоб у нашому місті на школах не економили.

Депутат же вважає, що міська влада повинна робити все необхідне, щоб полтавські школярі здобували знання в європейських умовах і ні в чому не відчували дефіциту.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради