У забудовника в центрі Полтави поліція забрала бетонозмішувач із свіжим бетоном

Чергову спробу продовження незаконних робіт по зведенню прибудови до колишнього кінотеатру Котляревського на Соборності, 31 сьогодні зупинили жителі нашого міста.

Кілька годин тому це зробив В’ячеслав Кущинський, який зняв на відео бетонозмішувач із свіжим бетоном біля історичної споруди, а також зробив кілька відповідних фото. Поліцейські, які прибули за викликом, спрямували спецтехніку до одного із відділків. При чому разом із бетоном, який за кілька годин застигне у «груші».

Що цікаво, судячи з відео, активісти буквально примушують правоохоронців виконувати їхні обов’язки. Хоча проти забудовника, ТОВ «Старнайт» порушена кримінальна справа, існують численні приписи інспекторів ДАБІ з вимогою зупинити скандальне спорудження прибудови, яка псує історичний вигляд споруди.

Швидко на місці події з’являється і представник забудовника, який постійно комусь дзвонить. Він демонструє поліції припис Інспекції з благоустрою міськвиконкому, згідно з яким, нібито, виливання бетону є «прибиранням». Попри це поліція склала на водію бетонозмішувача припис і забрала машину на штрафмайданчик. За цим процесом уважно слідкували активісти.

Нагадаємо, Державна архітектурно-будівельна інспекція оштрафувала ТОВ «Старнайт» на 1 млн 440 тисяч гривень за подібні дії, але забудовник не визнає своєї провини і відмовляється платити штраф.

[embedded content]