У Великих Сорочинцях очікується туристичний бум

У театральних сценах задіяні актори місцевого Народного театру і взагалі всі охочі. Скажімо, роль веселого дячка втілив звичайний тракторист. Від цього образ неабияк виграв і заграв новими барвами.

Громади прагнуть розвиватися. Потрібно допомогти їм у цьому

«Громади не сидять на місті, вони хочуть іти в ногу з часом, хочуть розвиватися і заробляти. Але їм іноді просто бракує знань та навичок. Тому наш проект надає освітню підтримку. Ми не вручаємо людям символічну «рибку», натомість даруємо вудку, і вчимо, як рибу ловити» – розповіла голова Полтавської філії Суспільної служби України в Полтавській області Ганна Кіященко.

За її словами, працювати було легко. Адже великосорочинська громада – дуже ініціативна, багата на традиції та ідеї. Село має непересічну історію. То ж розробляючи маршрут, думали – як зробити його цікавим для сучасного туриста? Його вже не зацікавиш простим візитом у музеї, потрібна динаміка і креатив. Вирішили залучити професійних театральних митців. Сценарій маршруту розробили, співпрацюючи з керівником «Театру сучасного діалогу» Іриною Гарець та режисеркою львівського театру ляльок Уляною Мороз. Утворилася театральна майстерня, тривала напружена робота разом з жителями села, щодня відбувалися репетиції. Участь міг взяти кожен , маршрут об’єднав і згуртував велику кількість людей. Залучено колективи музеїв, будинок культури, «Етнохутір Гоголя» та « Етноранчо». Вони не конкурували, а навпаки, співпрацювали на результат.