У центрі Полтави згорів сарай, де мешкали безхатченки

Пожежа на вул. Пушкіна, 51аПожежа на вул. Пушкіна, 51а

На вулиці Пушкіна згорів покинутий сарай, в якому мешкали безхатченки-наркомани

Сьогодні близько 17 години загорівся покинутий сарай біля будівлі за адресою вул. Пушкіна, 51а. Рятувальники через декілька хвилин прибули на виклик, але не могли одразу приступити до боротьби з вогнем. Справа у тому, що над палаючою будівлею висів силовий кабель під напругою 380 вольтів, який перегорів від вогню. Рятувальники не могли поливати сарай водою, поки електрики не відключили живлення. Через деякий час приїхали майстри «Полтаваобенерго», вимкнули подачу електроенергії і тільки після цього рятувальники приступили до гасіння. Пожежу вдалося ліквідувати за декілька хвилин. В середині сараю нікого не було.

Мешканці сусідніх будинків повідомили, що в покинутому сараї проживали безхатченки, де вживали наркотики. Люди скаржилися на них, бо безхатченки поводили себе нахабно. Місцеві чоловіки частково розібрали дах і стінку сараю, щоби безхатченки передумали там «відпочивати», але вони все одно продовжували відвідувати це місце.

Вогнеборці ще не встановили причину пожежі. Чоловік на місці пригоди розповів, що жінка бачила із балкона будинку, що сарай підпалили троє дітей, на вигляд 10 років. Схоже, що місцеві мешканці тільки раді від того, що ненависний їм сарай згорів.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»