У центрі Полтави стартує ”Майстерня міста”

Сьогодні у спеціально облаштованому павільйоні на Театральній площі Полтави розпочинається фестиваль про сучасне місто і його суспільство ”Майстерня міста”. Урочисте відкриття заплановано на 10:30.

”Майстерня міста” працюватиме вже другий рік поспіль. Щоправда, минулого року місце проведення було інше – на майданчику біля музичного училища ім. М.Лисенка. Цьогоріч фестиваль триватиме з 14 по 17 вересня.

Цей фестиваль реалізується проектом ”Інтегрований розвиток міст в Україні”. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія Deutsche Gesellsschaft fur Internationale Zusammenarbeir (GIZ), а фінансують його Уряди Німеччини та Швейцарії.

У 2017 році фестиваль розширює географічні горизонти і буде проходити у різних районах міста – Яківці, Вороніно, Левада, Малобудищанський мікрорайон. Мешканці цих віддалених районів мають продемонструвати, що вже спільно дбають про свою територію та вміють не тільки працювати разом, але й відпочивати. Тому в цих мікрорайонах будуть проведені майстер-класи, конкурси, частування. А музеї Полтави в рамках фестивалю започатковують нові екскурсії.

З програмою першого дня фестивалю можна ознайомитись нижче.