У центрі Полтави діти відчайдушно розважаються у Залипляндії

Малеча збирає відбитки пальців та стрибає на гумовому віслючку

Веселе дитяче свято влаштував для полтавських дітей Міський будинок культури. Щодня малечу, яка відпочиває у пришкільних літніх таборах, МБК запрошує на веселу розважальну програму. Кілька команд дітей змагатимуться у проходженні квесту у парку біля стадіону Ворскла, змагання завершується святкуванням зі смачним морозивом.

– У програмі «чарівна країна Залипляндія» щодня беруть участь дітки зі шкільних таборів, сьогодні у нас малеча з 28 школи. Всі ігри направлені на згуртування, об’єднання дітей. МБК щороку влаштовує подібні заходи, у минулому році у нас була дискотечна програма «Зірковий час». Цього року ми організували квест: діти діляться на команди і виконують командні завдання на 4 локаціях у парку. Захоплива деталь цьогорічного квесту – сканер відбитків пальців. Кожна команда має знайти відповідні відбитки пальців на локаціях. Також частина квесту – скетч-карти, які малеча має стирати монетками, – розповідає адміністратор МБК Карина Зуй.

Безпосередню участь в організації заходу беруть колективи МБК: «Гарний настрій», творчий центр Наталії Май та спортивний клуб «Ювента». На ігрових локаціях малечу розважають методисти Міського будинку культури. Захід триватиме до 15 червня.