У страшній ДТП в Харкові постраждала кременчужанка

За попередньою інформацією, в страшному ДТП в Харкові постраждала молода кременчужанка.

Про це повідомила в Facebook кременчуцька активістка Алла Заможська. За останньою даними, в ДТП, яке сталося вчора ввечері на вулиці Сумській в Харкові, п’ятеро людей загинули, шестеро отримали травми.

“У ДТП в Харкові постраждала кременчужанка. Анна Комар, 25 років. Я не коментую ДТП – я була на тому боці, яка пройшла цей жах. Моя думка суб’єктивна – я за смертну кару або одиночну камеру довічно. Без права мати побачення. Щодо Анни – щиро сподіваюся, що буде жити і буде після всього жаху здорова”, – написала активістка.

18 жовтня в 20.45 на перехресті вулиці Сумської і пров. Мечникова в Харкові зіткнулися автомобілі Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg. Lexus рухався з пл.Конституції в сторону оперного театру, Volkswagen – піднімався з боку Бурсацького спуску. За словами очевидців, після удару Lexus врізався в світлофор, перекинувся і вилетів на тротуар, де збив пішоходів, які очікують зеленого сигналу світлофора. На місці загинули п’ятеро людей, шестеро постраждали. Серед постраждалих – жінка на 20-му тижні вагітності. 20-річну дівчину-водія Lexus затримали.