У спеціалізованому навчально-виховному комплексі № 45 «Дюймовочка» оновлюють харчоблок

Навчально-виховний комплекс №45 «Дюймовочка» Навчально-виховний комплекс №45 «Дюймовочка»

У Полтаві оновлюють дошкільні заклади освіти. Нещодавно ремонтні роботи розпочалися у спеціалізованому навчально-виховному комплексі № 45 «Дюймовочка». 

Навчально-виховний комплекс № 45 — єдиний інклюзивний заклад у мікрорайоні «Алмазний». Тут 9 дошкільних груп та 4 початкових класи. Заклад відвідують 275 дітей. У навчально-виховному комплексі працює 33 педагоги, психолог та логопед. Заклад спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови. 

Завідуюча закладу Алла Шаповал зазначила, що ремонт харчоблоку потрібен був вже давно — спеціалізованому комплексу більше 50 років. 

— Плануємо, що за два тижні всі ремонтні роботи завершаться, — розповіла Алла Шаповал. — І вже першого серпня у нашому закладі буде оновлений харчоблок. Для полегшення роботи нашим кухарям закупили ще й технологічне обладнання. 

Допоки у садочку проходять ремонті роботи, діти перебувають у сусідньому навчально-виховному закладі. Робоча бригада наразі займається заміною електрообладнання, водостоків та каналізації. 

— Демонтували всю плитку, яка була на стінах, на підлозі, повністю замінюємо труби, каналізацію та витяжки з вентиляції, — розповів виконавець робіт Ричард Григорян.

Виконавець робіт Ричард Григорян, депутат міської ради Олександр Кудацький і завідуюча закладу Алла Шаповал під час огляду харчоблоку Виконавець робіт Ричард Григорян, депутат міської ради Олександр Кудацький і завідуюча закладу Алла Шаповал під час огляду харчоблоку

Під час ремонтних робіт у СНВК № 45 Під час ремонтних робіт у СНВК № 45

Депутат міської ради Олександр Кудацький очолює комісію, що опікується питаннями освіти, культури, спорту, соціального захисту. Днями він завітав у заклад, аби дізнатися, чи задоволені працівники якістю та темпами робіт. Обранець зазначив, що при формуванні бюджету намагалися врахувати пропозиції керівників шкіл та садочків щодо ремонтів та оновлення матеріально-технічної бази.

— Зараз практично в усіх закладах освіти тривають ремонтні роботи. Лагодять дахи, замінюють вікна, ремонтують інженерні комунікації, виконують роботи з благоустрою. Темпи та обсяги великі, адже до початку навчального року треба встигнути зробити максимум з запланованого, — прокоментував Олександр Кудацький.

Цьогоріч ремонтна кампанія в закладах освіти охопила понад 80 шкільних та дошкільних установ. З міського бюджету на капітальні ремонти, будівництво, реконструкцію та благоустрій закладів освіти виділили понад 106 мільйонів гривень.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради