У Шишаках відкрили перший в Україні кормовий центр, який забезпечить годуванням 10 тисяч корів на добу

На Шишаччині сьогодні відзначають Європейський день поля. В межах заходу, участь в якому беруть аграрії з усієї України, відбувається ознайомлення з провідними сільськогосподарськими технологіями. Крім того, саме цього дня у Шишаках відкрили перший у нашій державі кормовий центр для ВРХ.

Єдиний в Україні кормовий центр для великої рогатої худоби здатен забезпечити потребу в якісній відгодівлі до 10 тисяч голів на добу. При цьому, в агрофірмі імені Довженка, на базі якої й звели комплекс, налічується 14 тисяч дійного поголів’я ВРХ.

— Ще в липні минулого року тут, на околиці Шишак, був пустир, — говорить генеральний директор агрофірми Віктор Скочко. — Та нині маємо перший в Україні кормовий центр, який забезпечить потреби не тільки поголів’я нашої компанії, але й місцевих фермерських господарств.

Кормовий центр Кормовий центр

Віктор Скочко Віктор Скочко

Гості заходу Гості заходу

Всередині кормового центру Всередині кормового центру

Участь у Європейському дні поля, під час якого й відбулося урочисте відкриття, взяли заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий та очільник агродепартаменту Сергій Фролов. Були й представники холдингу «Астарта», до складу якої входить ТОВ «Агрофірма ім. Довженка».

— Наша компанія інвестує значні суми в розвиток агропромислового виробництва в Україні, — підкреслює операційний директор агропромхолдингу «Астарта» Желько Ерцег. — Минулоріч на впровадження проектів витратили 40 мільйонів доларів, в планах на найближчі 3 роки вкласти ще 80.

Гості заходу оглянули потужності кормового центру, а також молочну ферму агрофірми, де утримують 700 дійних корів, та ферму молодняка на 5 тисяч голів. Відкриття такого кормового комплексу, говорять аграрії — значний крок вперед у молочному скотарстві.

Прес-конференція з нагоди відкриття кормового центру Прес-конференція з нагоди відкриття кормового центру

Желько Ерцег Желько Ерцег

— П’ять років тому, в діловій поїздці до Ізраїлю, ми бачили такі кормові центри, що забезпечували місцевим господарствам річні надої до 12 тон на корову, — говорить президент Асоціації виробників молока України Андрій Дикун. — І сьогодні ми відкриваємо подібний комплекс в Україні, що дасть новий поштовх розвитку молочного скотарства.

Прес-служба Полтавської ОДА