У Шишаках суд призначив 4 роки умовно чоловіку, який носив в кишені куртки ручну гранату РГН

Шишацький райсуд призначив умовний термін раніше судимому 44-річному чоловіку, який носив в кишені куртки ручну гранату РГН

26 червня Шишацький районний суд виніс вирок 44-річному раніше судимому Івану Глушичу, який носив у кишені своєї куртки ручну гранату РГН. Суддя Віктор Рябченко призначив зловмиснику 4 роки умовно.

«Полтавщина» повідомляла, що у квітні 2019 року детективи вилучили у чоловіка ручну гранату РГН, яку він носив у кишені. Тоді за фактом незаконного поводження зі зброєю (ч. 1 ст. 263 КК України) правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Відповідно до Єдиного державного реєстру судових рішень, на початку жовтня 2018 року Іван Глушич в лісі неподалік села Огирівка Великобагачанського району знайшов гранату РГН та забрав її додому. 12 квітня 2019 року близько 14:50 в селі Байрак у провулку Луговий, навпроти кафе поліцейські вилучили у Івана Глушича із правої кишені куртки ударно-дистанційний запал УДЗ, а з лівої кишені — корпус ручної гранати РГН.

Згідно з висновком експертизи, граната РГН з запалом УДЗ придатна для вибуху та належить до категорії вибухових пристроїв (боєприпасів).

29 травня прокурор та обвинувачений уклали угоду про визнання вини. 26 червня суддя Віктор Рябченко затвердив документ та призначив Івану Глушичу покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.

Нагадаємо, що на Глобинщині чоловіку, який кинув поряд із подвір’ям сусідів гранату і поранив собі ногу, дали 4 роки умовно, а жінці, у якої він вкрав боєприпас — 3 роки умовно.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»