У шостій міській гімназії виник конфлікт між педагогами і батьками вихованців

Можливістю наступний навчальний рік розпочати з занять у другу зміну неабияк перейнялися батьки учнів 3, 4, 5 та 6 класів шостої гімназії Полтави. Освітній заклад користується популярністю, тому там хочуть навчати своїх дітей не лише батьки з цього району, а й з інших районів міста,навіть з ближніх сіл. У звязку з цим, навчальних класів не вистачає. Батьків попередили про нові зміни, але вони не згодні з рішенням нового директора школи Світлани Дяченко про оптимізований графік для дітей і набір на новий навчальний рік більше чотирьох класів першачків. На їхню думку, в першу чергу це буде дискомфортно дітям, а в другу суперечить новій концепції європейської освіти у навчальних закладах.

Перші перемовини з директором школи не задовольнили батьків повністю, тому вони вирішили діяти рішучіше. Склали інформаційний запит, у якому просять повідомити, чому в гімназії раніше не дізнавалися думку батьків стосовно можливості навчати дітей у дві зміни, чи забезпечена школа в повній мірі необхідним навчальним обладнанням та чи не порушені там санітарні норми у звязку з перенаповненням закладу. Свій лист вона планують направити до Міністерства освіти і науки.

Поки-що конфлікт вдалося владнати частково. Вчителі і готові піти назустріч батькам, але не всім. Лише пʼятикласникам. Директор школи давати будь-які інтервʼю з цього приводу відмовилася. Натомість, її секретар не вважає навчання дітей у другу зміну недопустимим і порушення їхніх прав у цьому випадку не вбачає. Також із прийняття нового закону «Про освіту», батьки будуть зобовязані навчати дітей за місцем проживання.Чи допоможе це вирішити проблему перенаповненості гімназії невідомо.

Читайте також про волонтерську допомогу міським дітям