У Щербанях вітали аграріїв та фермерів із професійним святом

У Щербанівській ОТГ провели концерт до Дня працівників сільського господарства України. Урочистості влаштували в будинку культури, куди запросили місцевих аграріїв та фермерів. Для них виступали провідні вокально-хореографічні колективи Полтавського району.

Зі сцени на адресу трударів лунали теплі слова та привітання. Очільників кращих підприємств у галузях рослинництва, тваринництва та фермерського господарства нагороджували кубками, а передових сільгоспрацівників — грамотами й подяками.

— Шановні наші хлібороби, працівники тваринної галузі, механізатори, науковці прийміть найщиріші вітання від імені Полтавської райдержадміністрації, всієї громади й мене особисто. Сільськогосподарська галузь — основна у нашому районі! Завдяки аграріям і фермерам ремонтуються дороги та житловий фонд, відкриваються дитячі садочки, забезпечується наша армія! Я щиро вітаю всіх вас із професійним святом! Хай доля до вас завжди буде прихильною, а праця — гідно оціненою та винагородженою, — привітав голова Полтавської РДА Ігор Карімов.

Голова Полтавської РДА Ігор Карімов Голова Полтавської РДА Ігор Карімов

Долучився до привітань і голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик. Він переконаний, що День трударів сільського господарства по праву можна вважати одним із найголовніших професійних свят у державі. Адже працівники поля — це ті люди, котрі щоденно дбають про добробут і достаток всіх громадян.

— У нашій громаді близько 1000 га орної землі, де вирощують овочі, злакові та фрукти. Мені дуже приємно, що в нас чимало аграріїв. Вони ефективно та якісно працюють, незважаючи на погодні умови, заради того, щоб землякам було чим харчуватися. Тому першочергово вітаю аграріїв нашої Щербанівської ОТГ, — наголосив Ігор Процик.

Виступ колективу Тростянецького будинку культури Виступ колективу Тростянецького будинку культури

На урочистості до районного будинку культури завітав і голова фермерського господарства з Терешківської ОТГ Євген Мартиненко. Його підприємство займається вирощуванням свиней та сільгоспкультур. 

— Дуже приємно, що для нас організували це свято. Ми з колегами зустрінемося, поспілкуємося, наберемося позитиву, який нам дасть ще більше наснаги для роботи в майбутньому, — зазначив фермер.

Довідково: День працівників сільського господарства України відзначають щороку в третю неділю листопада з 1993 року. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Прес-служба Щербанівської ОТГ