У Щербанівській ОТГ іде процес прийому на баланс новозбудованого дитячого садочка

Сьогодні відбулося засідання 12 позачергової сесії Щербанівської сільської ради. Депутати голосували одностайно за всі питання. Серед найактуальнішого — питання про визначення та затвердження складу комісії з прийому-передачі нового дитячого садочка в мікрорайоні «Садовий» (с. Розсошенці, вул. Перспективна) на баланс сільської ради.

Новий садочок планують назвати «Яблунька». Він розрахований на 140 дітей і має плавальний басейн. Нещодавно його стан особисто проінспектували голова Щербанівської громади Ігор Процик, голова Полтавської РДА Ігор Карімов та забудовник Сергій Іващенко.

— Наша громада стрімко розширюється. Щомісяця її територія поповнюється новими багатоповерхівками. 90% цих будинків заселяють молоді сім’ї з дітками. Тому питання будівництва садочка стояло дуже гостро. Тривалий час ми вели перемовини з забудовником Сергієм Іващенком щодо зведення будівлі дошкільного закладу. І от ми вже знаходимося на етапі передачі дитсадка на баланс громади, — розповідає Ігор Процик.

Дошкільний заклад розрахований на 140 місць Дошкільний заклад розрахований на 140 місць

Басейн у новозбудованому дитячому садку в Розсошенцях Басейн у новозбудованому дитячому садку в Розсошенцях

Обговорювали на сесії і загальну ситуацію з дошкільними закладами громади. Аналізували й порівнювали утримання Розсошенського садочку «Зірочка». В результаті, депутати та голова сільської ради дійшли висновку, що надзвичайно важливою умовою для розвитку громади є забезпечення всіх дітей якісною і доступною дошкільною освітою.

— Будемо співпрацювати із забудовниками та обласною владою для вирішення цих завдань, — запевняє Щербанівський сільський голова.

Крім цього, на сесії депутати затвердили зміни до сільського бюджету на 2018 рік. Основну частину коштів від перевиконання спрямували на капітальні ремонти доріг. Решту — на потреби комунальних підприємств Щербанівської ОТГ.

Робочі моменти 10-ої позачергової сесії Щербанівської сільської ради

Робочі моменти 10-ої позачергової сесії Щербанівської сільської ради Робочі моменти 10-ої позачергової сесії Щербанівської сільської ради

Погодили також надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, розташованої на території Щербанівської сільської ради (для учасників АТО та сімей загиблих).

Прес-служба Щербанівської ОТГ