У селищі Вороніна відновлять роботу аптеки

У селищі Вороніна в жовтні відкриється аптека. Приміщення вже підготовлене до функціонування, заклад набрав персонал. Скоро на околицях Полтави відкриється більше аптек для комфорту жителем міста.

Досі за найнеобхіднішими ліками місцеві мешканці їздять автобусом Полтави. Вони хочуть отримати аптечний пункт з базовим набором лікарських препаратів:

— Без аптечного кіоску в селищі дуже складно. Щоб купити ліки від головного болю або застуди — треба їхати до міста, — розповіла мешканка Вороніна Алла Давиденко. — А найближча аптека знаходиться на зупинці Богдана Хмельницького. 

Ініціатором відновлення аптеки став депутат міської ради Андрій Матковський. Він розповів про причини відсутності аптеки на околицях Полтави:

— Завдання влади — знайти компроміс між бізнесом і соціальними програмами. Аби десь бізнес міг заробити, а десь і соціальні програми втілювати у життя. У свій час існувала гарна програма «Місто без околиць», згідно з якою майже в усіх околицях функціонували аптеки. У тому числі, і на Вороніна. 

Депутат вже спілкувався з мешканцям і представниками аптечного бізнесу два місяці тому. Сьогодні він перевірив стан готовності приміщення. 

— Уже підписані договори оренди. Персонал вже знайдено, —розповів депутат. —У жовтні ця аптека відкриє свої двері, тож жителям селища Вороніна не треба буде їхати у центр міста за ліками. 

Депутат міської ради Андрій Матковський під час огляду приміщення майбутньої аптеки Депутат міської ради Андрій Матковський під час огляду приміщення майбутньої аптеки

У новій аптеці можна буде не тільки придбати, але й замовити необхідні ліки. Це дуже важливо, оскільки в цьому районі проживає багато пенсіонерів та дітей. 

Представники команди Андрія Матковського кажуть, що продовжать відкривати аптеки. Угоди про появу інших закладів вже підписані. З листопада відновлять аптеку по вулиці Ветеринарній, а на початку наступного року відкриють у Новобудові. Сьогодні вже працює аптека в Рибцях.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради