У Розсошенцях до кінця листопада цього року планують реконструювати гімназію за 11 млн грн

Відділ освіти Полтавської РДА планує витратити 11 млн грн на реконструкцію гімназії у Розсошенцях, яку мають провести до кінця листопада 2017 року

Відділ освіти Полтавської райдержадміністрації оголосив про проведення відкритих торгів за право реконструювати гімназію у Розсошенцях. Очікувана вартість робіт складає 10,88 млн грн. З них 1 млн буде виділено з бюджету Щербанівської сільради. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro та офіційного сайту Полтавької РДА.

Згідно з тендерною документацією, майбутній переможець торгів має виконати реконструкцію до 30 листопада 2017 року, якщо його повністю профінансують. Наразі проходить етап прийому пропозицій. Аукціон призначений на 18 квітня.

Проект реконструкції гімназії Проект реконструкції гімназії

В рамках реконструкції виконавець має утеплити будівлю, перекласти покрівлю, зробити облицювання, встановити активний блискавкоприймач тощо. За інформацією Полтавської РДА, проектом передбачається встановлення склопластикових вікон та дверей, використання теплоізоляційних матеріалів для зовнішнього утеплення стін, будівництво шатрового даху та розміщення географічного майданчика.

Нагадаємо, три тижні тому управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому уклало договір на реконструкцію Палацу дитячої та юнацької творчості, що на вул. Пушкніа. Вартість робіт складає 5,8 млн грн, а строки — до середини 2018 року.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»