У Розсошенцях через серцевий напад ледь не втопився чоловік

У селі Розсошенці через серцевий напад чоловік ледь не втопився у ставку — його врятувала жінка, яка поруч гуляла з 4-річним сином

Сьогодні у селі Розсошенці Полтавського району чоловіку стало зле, він впав із крутого схилу у ставок. Потопаючого врятувала жінка, яка в цей час прогулювалася із 4-річним сином поруч зі ставком. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України в Полтавській області.

За попередньою інформацією, у чоловіка стався серцевий напад. Дарія Тутко, яка гуляла поруч із 4-річним сином, побачила, що чоловік захлинається у воді та кинулася на допомогу.

Коли Дарія опинилася поряд із чоловіком, то він вже ледве дихав. Витягти потопаючого самостійно жінка не змогла, але підняла його голову над водою та викликала швидку і рятувальників.

Медики та рятувальники прибули на виклик майже одночасно і допомогли жінці врятувати потерпілого.

Нагадаємо, що у січні у Полтаві врятували чоловіка, який вирішив перейти річку Ворскла і провалився під кригу. П’ятеро бійців ДСНС за допомогою рятувального круга, та мотузки витягли постраждалого із крижаної пастки та передали працівникам швидкої медичної допомоги.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»