У Розсошенському будинку культури вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого у Щербанівській об’єднаній громаді привітали ветеранів Афганської війни. Захід проходив в Розсошенському будинку культури за участі відомих у області колективів.

15 лютого в Україні відзначають день виводу радянських військ із Афганістану. Для Щербанівської громади це не пересічний день, адже серед її жителів чимало пройшли цю війну.

Голова Щербанівської громади Ігор Процик Голова Щербанівської громади Ігор Процик

Голова Щербанівської сільської ради Ігор Процик поставив ветеранів у приклад підростаючому поколінню:

— Сільська рада старається робити для воїнів усе, що в наших силах, і не лише для афганців. Ми вас пам’ятаємо, ми вас шануємо. І сподіваємося, що ваш патріотизм, ваше здоров’я, ваша сила будуть зразком для молоді, особливо тим, які воюють на сході.

Анатолій Шквиря виконує пісні про Афганську війну Анатолій Шквиря виконує пісні про Афганську війну

Фольклорний ансамбль «Розсошаночка» Фольклорний ансамбль «Розсошаночка»

Актриса Полтавського музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя Надія Карпова (зліва) Актриса Полтавського музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя Надія Карпова (зліва)

Зі сцени вітали афганців творчі самодіяльні колективи. В програмі святкового заходу були як місцеві виконавці, так і гості з інших сіл об’єднаної громади. Афганські пісні представив гурт «Моріон», народні і патріотичні — фольклорний ансамбль «Розсошаночка». 

Глядачі урочистого концерту Глядачі урочистого концерту

Депутати та працівники Щербанівської сільської ради Депутати та працівники Щербанівської сільської ради

Депутат Щербанівської сільської ради Олена Каменцева Депутат Щербанівської сільської ради Олена Каменцева

З Нижніх Млинів завітав жіночий колектив «Водограй», а з Великого Тростянця — Анатолій Шквиря с квартетом «Явір». Найбільше оплесків зібрала уродженка Розсошенців, актриса Полтавського музично-драматичного театру Надія Карпова. Це був приємний сюрприз:

— Надія Карпова — це одна з «чудес» Щербанівської громади. У нас дуже багато талановитих людей, і вона — ще одне тому підтвердження, — говорить Світлана Мельник, заступник Щербанівського сільського голови. — Чудово, що вона змогла заспівати сьогодні для щербанівських чоловіків і жінок, що пройшли справжнє пекло у минулому.

Гурт «Моріон» співає на біс Гурт «Моріон» співає на біс

Війну в Афганістані пройшли 160 тисяч жителів України. За офіційними даними загинуло більше 2,5 тисяч українців.

Прес-служба Щербанівської ОТГ