У приміському селищі Івонченці побудували водогін

В Івонченцях встановили водогін, що тепер проходить по вулиці Пирятинській. Загальна протяжність водопровідної мережі із поліетиленових труб діаметром 110 мм — 236 метрів. Тут облаштували 2 колодязі.

У колодязях Івонченців вода технічна, тому підходить лише для поливу — вживати її не рекомендовано. Зразки води здавали в лабораторію. Експерти підтвердили: вона непридатна для вживання. Пані Антоніна розповідає: на воду в пляшках витрачала великі суми. Тож жителі звернулися до депутата з команди Андрія Матковського Володимира Печериці з проханням вирішити проблему з питною водою. Після цього в Івонченцях встановили водогін, що тепер проходить по вулиці Пирятинській. Загальна протяжність водопровідної мережі із поліетиленових труб діаметром 110 мм — 236 метрів. Тут облаштували 2 колодязі. 

— Цей водогін нам був життєво необхідний. Тепер кожен робить свою проектну документацію, щоб провести воду у двори, — розповів Віталій Кривобік, місцевий житель.

Інша проблема — розбиті дороги. Минулоріч депутат Володимир Печериця потурбувався, аби ремонт доріг був включений у загальноміський план ремонтів.

— У цьому та попередньому році зробили капремонт 3,5 кілометрів дороги. Транспорт став їздити набагато краще. Цьогоріч запланували й побудували водогін по вулиці Пирятинській — 300 метрів, це теж немалі кошти, — підкреслив обранець.

Депутати міської ради Андрій Матковський і Володимир Печериця під час зустрічі із мешканцями Івонченців Депутати міської ради Андрій Матковський і Володимир Печериця під час зустрічі із мешканцями Івонченців

Та це — не всі проблеми місцевих жителів. В Івонченцях не вистачає аптечного пункту. Це обговорили під час чергової зустрічі із депутатами. А також необхідність приведення до ладу будинку культури. 

Андрій Матковський запевнив, що його команда і надалі робитиме все, аби створити комфортні умови для проживання жителів віддалених мікрорайонів.

— Мешканці віддалених селищ Полтави: Яківців, Ліску, Івонченець та інших — так само сплачують податки і працюють у місті. Тож вони також повинні мати все необхідне для нормального життя: відремонтовані заклади освіти та культури, амбулаторії, гарні дороги, магазини та аптечні пункти, — прокоментував депутат.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради