У Полтаву приїжджають столичні журналісти

Сьогодні до Полтави на два дні завітають радіоведучі з «Громадського радіо» Тетяна Трощинська та Євгенія Гончарук.Вони облаштуються у місцевій кав’ярні та вестимуть прямі ефіри про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою.

Говоритимуть з 10-ї до 12-ї:

– з відомою суддею Лариса Гольник;

– про енергоефективность, сортування сміття, збереження й розвиток зелених зон із активістами;

– на якому етапі справа зі скандально відомою аркою в центрі Полтави.

Після цього вирушать у Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, де зустрінуться зі студентами та проведуть лекцію”Правда про роботу в ЗМІ, яку не розкажуть у підручниках”, що триватиме з 12:30 до 13:30.

Тетяна Трощинська – редакторка Громадське радіо, журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля». Тетяна Трощинська 7 років була заступником головного редактора ТСН на каналі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес». Є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

Євгенія Гончарук – журналістка Громадського радіо, у минулому літературна редакторка на каналі UBR, викладачка української літератури в Інституті економіки, права та інформаційних технологій «КРОК», ведуча музичних програм на радіо «Промінь». Музикантка, лідерка акустичного рок-гурту «Сонця Коло» (тепер – «Janis і Я»).