У Полтавських закладах освіти продовжують замінювати вікна

У навчальних закладах Полтави триває впровадження міської програми енергоефективності. У її рамках у школах та дитсадках замінюють віконні блоки. Роботи тривають, зокрема, і у загальноосвітній школі № 4.

Заміна віконних блоків у Полтавській ЗОШ № 4 проводилась навіть під час зимових канікул. Першочергово нові вікна встановили в кабінетах, де вчаться учні початкових класів.

Полтавська ЗОШ № 4 Полтавська ЗОШ № 4

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Людмила Бардаченко зауважила, що, внаслідок таких робіт, заклад отримав не просто 22 сучасних металопластикових вікна. Важливо, що температура повітря у класних кімнатах зросла на 5°С.

— У приміщенні стало значно тепліше. Учні, повернувшись до школи, відразу відчули комфортніші умови, — говорить Людмила Бардаченко.

Депутат міськради Андрій Матковський та голова Шевченківської райради Полтави Дмитро Заворкін спілкуються із заступницею директора Людмилою Бардаченко Депутат міськради Андрій Матковський та голова Шевченківської райради Полтави Дмитро Заворкін спілкуються із заступницею директора Людмилою Бардаченко

Кошти на оновлення віконних рам у 4-й школі виділені з міського бюджету не вперше. Минулого року в їдальні навчального закладу вже замінили 9 вікон. Нині залишилося ще 53 старих дерев’яних віконних блоки, які замінять найближчим часом.

Депутат міськради Андрій Матковський наголосив, що бюджет Полтави цьогоріч отримав соціальне спрямування:

— Депутати зробили все, щоб прийняти бюджет, який майже на 100% задовольняє прохання керівників усіх навчальних закладів міста. Коли важка ситуація в державі, непросто і батькам. І ми маємо все зробити для того, щоб вирішувати проблеми шкіл не за рахунок батьків, а за кошти міського бюджету.

Андрій Матковський спілкується з педколективом ЗОШ № 4 Андрій Матковський спілкується з педколективом ЗОШ № 4

Представники депутатського корпусу спілкуються з учнями Представники депутатського корпусу спілкуються з учнями

Загалом, у січні поточного року вікна замінили в семи освітніх закладах Полтави. Цьогоріч ремонтні роботи продовжаться в усіх дитсадках та школах міста. Гроші на це, запевнив депутат міської ради Андрій Матковський, бюджетом передбачені.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради