У Полтавському театрі ляльок облаштують новий фасад

Новий фасад театру був обраний полтавцями.

В кінці квітня Управління капбудівництва Полтавської ОДА провело голосування за проект нового фасаду Полтавського обласного театру ляльок

 В УКБ запланували провести капітальний ремонт Полтавського академічного обласного театру ляльок (вул. Пушкіна, 32), повыдомляэ прес-служба ОДА.

Згідно з повідомленням, це було зумовлено великими тепловтратами через неутепленість стін та руйнуванням фасаду. Плитка, якою він обшитий, почала осипатися.

А це створює небезпечні умови для відвідувачів.

В УКБ термомодернізацію вважають необхідністю. Це не лише створить комфортніші умови у закладі, але й дозволить менше платити за його опалення.

Як показує приклад інших об’єктів, це близько 20-25% економії. Управління розпочало процес розробки проектної документації для проведення робіт.

Чотири варіанти, запропоновані проектувальником, працівники УКБ виставили на голосування. Полтавці обирали на сторінці Управління в Facebook

Крім того, мешканці міста активно долучалися до волевиявлення на сторінці начальника УКБ Тимофія Голбана в Facebook та публікували голосування на своїх сторінках.

На різних майданчиках його побачили близько 30 000 людей.

Ми відкриті до співпраці з громадою. Полтавцям користуватися цією будівлею та водити дітей на вистави. Крім того, театр розташований в самому центрі міста і кожного дня повз нього проходять багато людей, — розповів начальник Тимофій Голбан.

Учасники голосування віддали перевагу першому варіанту. Це фасад, оздоблений декоративною штукатуркою з елементами української вишиванки. Він набрав 35% голосів.

Проектант пропонує провести утеплення та опорядження фасаду декоративною штукатуркою. Крім того, в планах замінити металочерепицю там, де вона зараз встановлена, на її керамічний аналог. А на прохання директорки підрядник встановить систему запобігання накопиченню снігу та льоду.

Безпека будівлі — це дуже важливий момент. В театр постійно ходять діти, тому ми маємо бути впевнені, що на них не впаде льодова брила, чи купа снігу, — зазначив Тимофій Голбан.

Він представив результати голосування на робочій нараді у керівника апарату Полтавської ОДА Миколи Білоконя.

Присутні обговорили пропозиції та вирішили, що є необхідність проведення робіт. Крім того, це потрібно зробити швидко та якісно.

Після цього УКБ представило передпроектну пропозицію-переможця та інші варіанти консультаційній раді при Управлінні культури Полтавської ОДА.

Це необхідна процедура для прийняття остаточного рішення. Учасники зустрічі підтримали проведення термомодернізації будівлі.

 Культурні об’єкти важливі для нашого міста та області.

Адже Полтава завжди була духовним центром України. Тому я наголошую на необхідності проведення робіт, — наголосив Валерій Головко. За ходом виконання робіт на об’єкті можна буде слідкувати на порталі «Будуємо Прозоро!» (http://zabudova.pl.ua/).