У Полтавському Національному педагогічному університеті випустили магістрів

Багато магістрантів – відомі у Полтаві особистості та визнані фахівці

Скажімо, дизайнер Юрій Матвєєв знаний у мистецьких колах завдяки багатьом творчим проектам та колекціям вишуканого одягу. Деякі проекти він створював у тісній співпраці з факультетом технології та дизайну. З ПНПУ Юрій дружить багато років. Для нього це не тільки місце навчання, а й творча лабораторія. Завдяки спільним зусиллям з’явилася свого часу перша колекція Юрія, а згодом і інші. Виник своєрідний симбіоз митця і науковців.

«Перш за все, хочу подякувати декану Валентині Титаренко, яка мене помітила і переконала обрати місцем навчання саме ПНПУ. Це були плідні роки. Окрім освіти, ми працювали над колекціями «Полтавська битва. Триста років потому», « Феєрія льону», «Віра Холодна». Роль рідного факультету не можливо переоцінити у моїй творчості. І на цьому співпраця не завершиться. На черзі – ще два проекти. У ПНПУ – чудові викладачі, завжди готові надати будь яку допомогу. Вдячний долі, що звела мене саме з цими людьми» – говорить Юрій.

Магістрантка Людмила Сакало – майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Центр Професійно-технічної освіти». Вона готує працівників будівельної галузі з урахуванням можливостей сучасних матеріалів та технологій. «Людина постійно повинна розвиватися, інакше просто не можливо у наш час потужного розвитку технологій. Щоби якісно навчати дітей, випускати конкурентоздатних працівників, педагог повинен багато вміти і знати. Серйозно думаю про вступ до аспірантури. Передусім, завдячуючи своїм натхненникам – викладачам факультету» – розповіла Людмила.

Людмила Суярко була спочатку відмінницею у школі, згодом – у ВНЗ, отримувала стипендію Президента, вона переможниця кількох поважних конкурсів наукових робіт.

«Можливо, продовжу навчання і роботу в університеті» – поділилася планами дівчина.

Наталія Мосюндзь чотири роки працює керівником гуртка декоративно прикладного мистецтва при Бричківському сільському клубі, роботу поєднувала з навчанням. Хоча було важко, але складнощі тільки додавали наснаги, зізнається вона:

«У мене кілька вікових груп дітей. З кожною по своєму цікаво, всі діти різні. Вступити на магістратуру спонукало прагнення дізнатися більше, професійно вирости, самовдосканалитися а ще – дати добрий приклад власним дочкам».

Алла Широкова