У полтавському мікрорайоні «Алмазний» з’явиться спортивно-ігровий майданчик

Проект щодо розміщення майданчиків для гри в баскетбол та для занять воркаутом Проект щодо розміщення майданчиків для гри в баскетбол та для занять воркаутом

Незабаром територія біля житлового будинку по вул. Івана Мазепи, 32, що у мікрорайоні «Алмазний», набуде нового вигляду. Активісти створили проектну пропозицію щодо розміщення тут майданчиків для гри в баскетбол та для занять воркаутом.

Перевтілення міської території дасть можливість прихильникам вуличних тренувань більше часу приділяти улюбленому заняттю, адже нині такої можливості у них немає.

— У нас свій рух: функціональні тренування, які включають в себе і елементи воркауту. Ми з друзями займаємося уже три роки. Нажаль, у нашому місті немає спеціалізованих майданчиків, які включали б усі сучасні тренажери. Тому і виникла ідея облаштування міської території, — заначив співавтор проекту Костянтин Черненко.

З місцем для реалізації задуманого автори проекту довго не вагалися. Ця зона мікрорайону «Алмазний» — ідеальна територія для спортивно-ігрового майданчика.

— Це, практично, центр спального району, тут знаходиться п’ять шкіл, — поділився думками співавтор проекту, організатор змагань з баскетболу Олександр Чукуренко, — Тому в цьому мікрорайоні багато потенційних спортсменів.

Для вже існуючих тенісних столів місце в проекті також знайшлося. А сучасна спортивна-ігрова зона стане окрасою мікрорайону.

— У нашому мікрорайоні багато молоді, яка займається спортом. Тому дуже важливо розвивати спортивну інфраструктуру міста, — переконаний голова Шевченківського району Дмитро Задворкін. — Хочемо почати з мікрорайону «Алмазний».

Територія біля житлового будинку Івана Мазепи, 32, що у мікрорайоні Алмазному Територія біля житлового будинку Івана Мазепи, 32, що у мікрорайоні Алмазному

Спортивно-ігрову зону облаштують за новітніми стандартами. Майданчик буде огородженим, але займатися на ньому зможе кожен, у будь-який час, запевнив депутат міської ради Андрій Матковський. Депутати посприяють, аби територія мікрорайону оновилася вже найближчим часом.

— За минулий рік у Полтаві побудували три спортивних майданчики. Місце розташування, ідеї щодо облаштування території нам підказують самі мешканці. Важливо, щоб вони мали можливість займатися тими видами спорту, що їм до душі. А ми, як депутати, маємо підтримувати ініціативи полтавців та робити все для їх реалізації, — переконаний Андрій Матковський.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради