У полтавському дитсадку «Дзвіночок» до кінця тижня повністю замінять вікна

У закладах освіти Полтави тривають ремонтні роботи із заміни віконних блоків, в рамках виконання заходів з енергозбереження. 23 лютого міський голова Олександр Мамай з робочим візитом відвідав дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 43 «Дзвіночок», аби особисто переконатися у якості виконання робіт.

Замінювати віконні блоки у «Дзвіночку» почали ще минулого року. На це з міського бюджету протягом 2016-2017 років спрямували близько 700 тис. грн.

Завідуюча ДНЗ № 43 Людмила Єськова розповіла, що невдовзі роботи завершаться. Залишилося замінити лише 5 вікон:

— Дошкільний заклад зведений ще у 1965 році. Звичайно, будівля потребувала значних змін, зокрема щодо економії тепла. Завдяки зусиллям міської влади 51 вікно у садочку вже замінили. Те, що у групах потеплішало, помічають усі: і вихователі, і батьки, і діти.

Олександр Мамай у ДНЗ № 43 Олександр Мамай у ДНЗ № 43

Міський голова Олександр Мамай наголосив: від комфортних умов перебування в освітніх закладах напряму залежать успіхи малечі.

— Моя принципова позиція, щоб в усіх міських навчальних закладах, були нові вікна, — наголошує Олександр Мамай. — Крок за кроком ми цю ініціативу реалізовуємо. Адже це не просто вирішення проблеми енергозбереження. Найголовніше — це здоров’я і комфорт наших дітей.

Підрядник Олег Зіновьєв зазначив, що вікна, які встановлюють у закладах освіти, дозволять зберегти максимум тепла в приміщеннях:

— Ці вікна — п’ятикамерні, а склопакети у них — енергоефективні. На сьогодні, це максимально ефективне рішення. Щодо термінів виконання робіт, — то йдемо за графіком.

Закінчити встановлення віконних блоків планують уже до кінця поточного тижня.

Міський голова та завідуюча ДНЗ № 43 оглядають приміщення Міський голова та завідуюча ДНЗ № 43 оглядають приміщення

Вихованці закладу Вихованці закладу

Нові вікна у садку Нові вікна у садку

Також, до початку навчального року, у закладі зробили косметичний ремонт групових кімнат, роздягалень, коридору, частково замінили труби водопостачання. Для потреб закладу, придбали постільну білизну, миючі засоби та медикаменти, а ще — замінили всі вхідні двері, оновили килимове покриття у музичній залі. Крім того, за кошти міського бюджету, у серпні 2016 року на території садочка замінили асфальтове покриття на суму більше 98 тис грн.

Понад 43 тисячі гривень пішли на придбання газової плити для харчоблоку. Працівники кухні кажуть, що готувати їжу на новому обладанні буде і швидше, і приємніше.

Довідково. Дошкільний навчальний заклад (ясла/садок) № 43 «Дзвіночок» розпочав свою роботу в серпні 1965 року. Сьогодні у ньому функціонує 6 груп із загальною кількістю дітей — 174. Колектив закладу налічує 34 працівники.

Пріоритетним напрямком діяльності закладу є трудове виховання. У ДНЗ працюють гуртки: «Ткацтво», «Вишиваночка», «Орігамі», «Ліплення з солоного тіста», «Умілі рученята», «Паперопластика», де керівниками є вихователі.

«Дзвіночок» є базовим для слухачів курсів ПОІППО ім. Остроградського, проводяться міські засідання творчо-дидактичних лабораторій, семінарів. Діти є постійними учасниками обласної радіопередачі «Курочка Ряба».

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради