У Полтавському дендропарку пройшов зимовий “Арт-пікнік”

“- Завдання “Арт-пікніку” – це відродити традиції і тому сьогодні будемо колядувати, – розповідає Оксана Деркач. – Навесні, наприклад, ми водили гаївки та відроджували традицію українських весіль та козацьких звичаїв. Тому “Арт-пікнік” – це захід, який об’єднує всіх полтавців, де кожен може себе проявити. Ми відкриті і сподіваємось, що наступного разу нас буде ще більше.

Оксана Деркач згадує:

– Захід ми анонсували за місяць. Так як він сезонний, то планували його давно і тему обирали заздалегідь. Ми завжди співпрацюємо з людьми, які щось виготовляють своїми руками. У нас є сцена, де дитячі художні народні колективи співають колядок. Я особисто буду проводити майстер-клас для дітей з випічки млинців. Буде авторський чай від Валерія Пархоменка.“Арт-пікнік” це добра ініціатива, направлена на задоволення полтавців.

“- Тема нашого заходу це прощання з колядою, популяризація новорічних українських традицій, пісень та обрядів, то сьогодні головний акцент ми зробили саме на сцені, де повинні виступати дитячі полтавські колективи, – додає співорганізатор “Арт-пікніку” Дарина Сотнікова. – Всього до концерту долучилося десять колективів. Щороку у нас представлена і ярмарка з різними смаколиками – це еко-продукти, пряники, різні сири, глінтвейн та автентичний чай, солодка вата, майстерня карамелі. У цьому році нових локацій немає – все проходить традиційно. Головне – це сцена, де дитячі колективи співають та танцюють.”

На пікніку облаштували традиційні локації, такі як:

– “Долина майстрів”, де можна було придбати на будь-який смак прикраси та вироби з дерева.