У Полтавському дендропарку до кінця року мають закінчити другу чергу реконструкції

Заболочений ставок № 2

Секретар Полтавської міськради Оксана Деркач коротко прокоментувала результати конкурсу в частині виконання робіт до кінця року:

— Підписання договору, наскільки мені відомо, кілька разів не відбувалося через коригування проекту та проходження експертизи. Я маю надію, що до кінця року встигнуть зробити оглядовий майданчик, сходи до першого ставка та прогулянкову доріжку до нього. Щодо гідроробіт, то мені сказали, що для них навіть краще, щоб земля була мерзлою. Маю надію, що до кінця року підрядник встигне виконати максимум робіт.

До речі, як видно із матеріалів договору, «Ремтехнал» заклав прибуток в сумі 43 тис 596 грн, інше піде на роботу, матеріали та зарплату. Фактично на 5-мільйонному підряді переможець запланував отримати прибуток менше 1% вартості договору.

Нагадаємо, що у 2016 році ПП «Ремтехнал» вигравало конкурс на першу чергу реконструкції Полтавського дендропарку. Тоді міська рада планувала виділити на реконструкцію 4,5 млн грн, але фірма по факту за виконані роботи отримала 0,5 млн грн.

У лютому місяці міська рада виділила кошти на другу чергу реконструкції, а в червні Управління ЖКГ оголосило тендер на 4,7 млн грн. Однак у липні тендер скасували, тому що жодна фірма не подала заявку на участь у конкурсі. Того ж місяця тендер був переоголошений, а в серпні — знову скасований. Вдалим виявився лише третій тендер, договір по якому підписали лише 28 вересня.