У полтавській ЗОШ № 25 замінили 50 вікон

Якість виконання робіт у ЗОШ №25 особисто перевірив депутат Полтавської міськради Андрій Матковський Якість виконання робіт у ЗОШ №25 особисто перевірив депутат Полтавської міськради Андрій Матковський

Торік у полтавських освітніх закладах розпочалася масштабна робота по заміні старих дерев’яних вікон на сучасні металопластикові.

Роботи на постійному контролі тримає ініціатор програми — депутат міськради Андрій Матковський. 20 березня він перевірив їх у 25-ій школі. Депутат говорить: не дивлячись на те, що бюджет 2017 року непростий, програму по заміні вікон у навчальних закладах міста продовжують реалізовувати. 

— Тільки впродовж цього місяця встановлено понад 500 вікон у восьми школах, — зазначив Андрій Матковський.

Дочекалися заміни вікон і в загальноосвітній школі № 25. Тут встановлено 50 нових віконних конструкцій.

Щоб не заважати навчальному процесу, ремонтні роботи проводилися вихідними. Батьки також не стояли осторонь процесу — прибирали класні кімнати після заміни вікон. Вони задоволені, що міська влада вкладає кошти в дітей, піклується про їхній добробут.

Під час робочого візиту

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковськийпід час робочого візиту до ЗОШ №25 Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський під час робочого візиту до ЗОШ №25

— Не можу сказати, що в класі було холодно, але, коли вітер посилювався, через старі вікна відчувалися протяги, — говорить мама другокласника Крістіна Гарсіа. — Тепер ми спокійні. У шкільних кімнатах затишно, тепло, комфортно. 

Директор загальноосвітньої школи № 25 Григорій Ринковий зазначив, що осучаснення вікон забезпечить значну економію:

— Заміна 50 віконних блоків — величезний крок до енергозбереження. Сподіваємося, що до кінця серпня встановлять ще 93 вікна, необхідних нашому закладу. Маючи свою котельню, постачаємо у приміщення тепло, а тепер ще й будемо економити.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, директор ЗОШ №25 Григорій Ринковий спілкуються з батьками учнів початкової школи Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, директор ЗОШ №25 Григорій Ринковий спілкуються з батьками учнів початкової школи

— Крок за кроком ми реалізуємо нашу програму, — говорить Андрій Матковський. — Я запевненяю, що через рік всі школи Полтави матимуть нові вікна. В них буде тепло, комфортно для дітей, а місто буде менше коштів витрачати на опалення наших шкіл.

Загалом у січні поточного року встановили 264 нових пластикових вікна у 7 освітніх закладах Полтави (школи №№ 27, 21, 28, 22, 4, 29, 30). Протягом лютого-березня тривають роботи по заміні віконних блоків у ЗОШ № 12, 8, 37, 20, 2, 19, 35.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради