У полтавській загальноосвітній школі № 15 повністю замінили вікна на енергоощадні

У закладах освіти обласного центру триває заміна старих віконних блоків на нові — металопластикові. Підрядні організації вже закінчили працювати у ЗОШ № 15. Навчальний заклад, що в селищі Вороніна, днями отримав останні 30 вікон, яких бракувало до повного укомплектування.

Загалом у цій школі встановили 129 нових енергозберігаючих вікон та одні балконні двері. Тож наступний навчальний рік заклад зустріне на 100% забезпеченим сучасними металопластиковими конструкціями.

Завгосп школи № 15 Юлія Серга зазначила, що замінювати вікна розпочали минулого року. Робили це поступово, починаючи з навчальних класів.

— Замінювали трьома чергами. Перший етап відбувся минулого року в червні, другий — у жовтні. І останні вікна замінили зараз: вчора тільки закінчилися роботи.

Після першого етапу заміни школа перезимувала з енергозберігаючими вікнами. Результат від цього помітили і діти, і дорослі. У класах — тепліше, в рахунках — економія за енергоносії. 

Зважаючи на це, зазначив депутат міської ради Андрій Матковський, «віконні перевтілення» в навчальних закладах міста будуть продовжуватися.

— Більшістю депутатів на останній сесії 16 червня ще додатково виділили 6 млн грн, щоб закінчити заплановані роботи, — зауважив депутат. — Завдяки децентралізації місто отримує трішки більше грошей. І, в першу чергу, ми направляємо кошти на освіту.

Андрій Матковський та голова ОСН с. Вороніна Лариса Карпова Андрій Матковський та голова ОСН с. Вороніна Лариса Карпова

Під час візиту до школи Андрій Матковський також зустрівся з представниками органу самоорганізації населення Вороніна. На сьогодні, кажуть люди, їх турбує відсутність аптечних пунктів у селищі.

— Зараз люди від цього дуже страждають, тому що є маленькі дітки, є люди похилого віку. А найближча аптека — 5-6 км від нас, — зазначила голова органу самоорганізації населення с. Вороніна Лариса Карпова.

Тож, депутат взяв на контроль це звернення, а також пообіцяв посприяти вирішенню питання освітлення у тунелі, що веде до селища.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради