У Полтавській ОДА шукають шлях вирішення проблеми будинку на Огнівці

Сьогодні у Полтавській ОДА зустрілися представники міської та обласної влади, щоб вирішити питання проблемного будинку на бульварі Боровиковського, 11. Вони обговорили можливі рішення та проконсультувалися з колегами із Київської області.

Проблема, пов’язана з будинком на Боровиковського, 11, триває вже більше 8 років. Компанія «Еліта-Центр» не закінчила всі відповідні роботи, ошукала мешканців. За даним фактом триває кримінальне провадження. 

Проте мешканцям доводиться ще й досі шукати допомоги, адже вони живуть у поганих умовах. Так, вони періодично звертаються до представників місцевої та обласної влади, приходять на прийоми громадян. Після звернення до першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького, організували зустріч. На яку запросили і секретаря Полтавської міської ради, в.о. міського голови Полтави Олександра Шамоту.

Олександр Шамота Олександр Шамота

На зустрічі спільно шукали шляхи вирішення цієї проблеми. Проте обласна влада не може виділяти додаткові ділянки для будівництва, як це потрібно. Можливий варіант — добудування одного під’їзду до будинку. Та ще кількох помешкань, щоб тимчасово переселити жителів, поки закінчуватимуть будівництво на Боровиковського. Проте кінцевого рішення ще не дійшли, адже будуть далі консультуватися із київськими колегами — там розроблений шлях вирішення подібних ситуацій. Для прикладу, раніше вони проводили конкурс-аукціон, у якому вказували всі умови будівництва, видачі землі тощо. 

Учасники зустрічі Учасники зустрічі

Андрій Пісоцький Андрій Пісоцький

— Щоб продовжити відповідні роботи з будинком, потрібно виділити земельну ділянку. Далі оголосити тендер та знайти відповідального інвестора. Головне завдання — щоб люди нарешті отримали житло. Знайдемо вихід із ситуації у законному руслі. Ми консультуємось із Києвом, там розроблений шлях вирішення подібних ситуацій. Тож діалог є, а відповідно буде і рішення, — прокоментував перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. 

Довідково: для вирішення цієї проблеми раніше підписали меморандум щодо реалізації спільних дій по відновленню будівництва між Полтавською ОДА, обласною радою, виконкомом міськради та ПАТ «Комбінат виробничих підприємств». Адже це підприємство — єдине, що дало згоду на добудову. 

Прес-служба Полтавської ОДА