У Полтавській ОДА провели засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку

Сьогодні у стінах обласної державної адміністрації провели засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області. 

На порядку денному розглянули ряд питань. Зокрема, обговорили питання про затвердження штатного розпису розміру заробітної плати працівників, бухгалтера та т.в.о. директора Агенції. Також в межах заходу розглянули резюме кандидатів на посаду директора Агенції регіонального розвитку Полтавської області та поспілкувалися з кандидатами. 

Членами Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області від Полтавської облдержадміністрації є перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. Його одноголосно обрали головою Наглядової Ради. Окрім того до неї входять: голова Полтавської облради Олександр Біленький, а також ректори провідних вишів області — Полтавського Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавської Державної аграрної академії, Полтавського Університету економіки та торгівлі. Також до наглядової Ради входить очільник Полтавської торгово-промислової палати. Окрім того участь у засіданні взяли представники громадськості та директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації Інна Іщенко. 

Обговорення порядку денного Обговорення порядку денного

— Метою роботи Агенції є відкриття нових можливостей для Полтавської області. Це справжній «місточок» між органами місцевого самоврядування, сільськими радами, ОТГ тощо. Особливо, що стосується стратегічного будівництва території, — сказав Андрій Пісоцький.

Він додав, що Агенція допомагатиме місцевій владі втілювати регіональну стратегію розвитку. Організація працюватиме як офіс з надання консультацій щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку та загалом сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості регіону. 

Андрій ПісоцькийАндрій Пісоцький

Також Андрій Пісоцький зауважив, що очолити Агенцію має людина відповідальна. Керівник такої організації має не лише розуміти важливість реформи децентралізації для Полтавщини, а й використовувати плюси цих реформ. Повинен приймати грамотні стратегічні рішення та вміти працювати і з громадою, і з депутатами. А також розуміти, з чого починати будувати як економічний, так і соціальний розвиток Полтавщини. 

Як розповіла Інна Іщенко, до кінця цього року необхідно повністю спланувати роботу Агенції. 

— Для цього нам потрібно затвердити штатний розпис, зокрема, обрати директора, головного бухгалтера, а також експерта з регіонального розвитку. Обраний директор має звітуватися щоквартально про свою діяльність. Людина має себе проявити та показати, — зауважила Інна Іщенко.

Інна Іщенко Інна Іщенко

Тож в межах засідання Наглядова Рада поспілкувалася з кандидатами на посаду директора Агенції. За підсумком вирішили зібратися ще за два тижні, виважено проаналізувати якості претендентів та обрати кращого. 

Додамо, у 2015-му році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у Полтавській області реалізували 24 інвестиційні проекти, у 2016-му — 17. А цьогоріч для участі у конкурсному відборі на фінансування з ДФРР подано 186 інвестиційних проектів. З яких, за результатами оцінки членами регіональної комісії в межах доведеного розміру ДФРР, а на Полтавську область це 93,8 млн грн, відібрано 22 переможці, які отримали найбільшу кількість балів. Ці проекти погоджені Міжвідомчою комісією при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Прес-служба Полтавської ОДА