У Полтавській ОДА провели молитовний сніданок

Сьогодні в облдержадміністрації відбувся молитовний сніданок, присвячений Великодню. Зібралися представники обласної влади, духовенство та громадськість.

На сніданку обговорювали важливі питання, разом молилися та слухали церковні пісні. 

Молитовний сніданок

Присутні на заході: голова Полтавської ОДА Валерій Головко, перший заступник голови Андрій Пісоцький, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, керівники структурних підрозділів, священики та громадськість.

Священики, під час своїх виступів, розповіли про історичне значення Воскресіння Ісуса Христа та про страсний тиждень, який передує Великодню.

Настоятель парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві, отець Юрій Кролевський зазначив, що у ці дні ми згадуємо терпіння Ісуса Христа:

— Терпіння — необхідний елемент, який викуповує людство зі страждань. Воно направлене на те, щоб було нове життя. Найбільший гріх нашого народу — роз’єднаність, невміння спілкуватися, непошанування одне одного і влади. За ці гріхи ми сьогодні покутуємо в Україні.

Владика Федір Владика Федір

Учасники зустрічі Учасники зустрічі

Валерій ГоловкоВалерій Головко

Як зазначив Валерій Головко, це стало традицією, коли разом збирається духовенство, громадськість і влада:

— Сьогодні була приємна розмова на тему вічності, любові до ближнього. Під час молитовного сніданку говорили про майбутнє України та згадували минуле. На жаль, зараз ми платимо велику ціну для спокійного майбутнього. Впевнений, що віра у краще і підтримка здолає будь-як негаразди. 

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький наголосив, що такі заходи важливі, адже сприяють консолідації.

Андрій Пісоцький Андрій Пісоцький

— Ми стоїмо на шляху успішної і єдиної України. Варто спільно вирішувати проблеми, адже тільки так ми досягнемо бажаного. Наразі маємо розуміння, підтримку, достатні фінанси та перспективи розвитку країни. Вірю, нам все вдасться і вже незабаром будемо жити у мирній, комфортній державі, — поділився Андрій Пісоцький.

Обговорювали і прийдешнє свято — Великдень. До нього віруючі готуються впродовж семи тижнів Великого Посту. Цього року воно припадає на 8 квітня.

Прес-служба Полтавської ОДА