У Полтавській ОДА по-новому боротимуться з продажними суддями, перевертнями у погонах та військовими злочинцями

Сьогодні у Полтавській ОДА офіційно зареєстрували територіальне управління Державного бюро розслідувань діяльність якого розповсюджуватиметься не лише на Полтавську область, а й на Харківську, Сумську та Дніпропетровську. Державне бюро розслідувань, яке створили постановою № 127 Кабміну від29 лютого 2016 року, у Полтаві має незалежно розслідувати військові злочини.Також злочини, які скоїли високопосадовці, судді та правоохоронці.

Ми створили потужний орган європейського зразка, який допоможе уборотьбі зі злочинністю та корупцією. Вони працюватимуть прозоро, тож вірю, що незабаром отримаємо результати ефективної роботи” — розповів головаПолтавської ОДА Валерій Головко.

Початок розслідувань бюро запланували на 1 вересня цього року. Крім Полтави, територіальні підрозділи розташовані у Львові, Краматорську, Києві, Мелітополі, Миколаєві та Хмельницькому.

Наразі проводимо співбесіди, шукаємо фахових спеціалістів. У територіальному управлінні триває конкурс на займання 65 посад. Насправді, це історична подія, бо створюємо важливий орган, який буде проводити все досудове розслідування. Сподіваюсь, що розпочнемо роботу за підтримки голови Полтавської ОДА“, — підсумував помічник директора Державного бюророзслідувань Сергій Король.

Довідково: Державне бюро розслідувань складається з 15 управлінь та чотирьох самостійних відділів центрального апарату. Академія Державного бюро розслідувань, Науково-дослідний інститут ДБР та 7 територіальних управлінь — одне з яких знаходиться у Полтаві. Кожне територіальне управління матиме три слідчих відділи, два оперативних підрозділи та інші.

Прес-служба Полтавської ОДА.

Читайте також, як з корупцією “воює” скандальний полтавський нардеп Сергій Каплін.