У Полтавській міській раді звільнять усіх заступників та секретаря!

Принаймні таку пропозицію виносять депутати на черговій сесії міської ради.

Під час узгодження питань порядку денного депутати пропонують внести до нього зміни.

Так, депутат від “Свободи” Юліан Матвійчук пропонує винести на розгляд проект двох рішень «Про внесення змін до складу виконкому». Вони стосуються першого заступника міського голови Михайла Шевченка щодо незадовільної роботи стосовно прибирання снігу та звинувачення в корупційній діяльності та заступника міського голови Андрія Ляміна щодо незадовільної роботи ЖКГ. Ці питання вносять до порядку денного.

Потім до мікрофону виходить лідер фракції СДП Олександр Шамота і зачитує ще одне резонансне звернення.

[embedded content]

Вношу пропозицію – звільнити всіх заступників міського голови! Повністю перезавантажити владу у місті! – пропонує Олександр Шамота.

Ініціативу колеги підтримує депутат від “Солідарності” Андрій Матковський. Він пропонує не обмежуватись заступниками міського голови, а відправити у відставку ще й секретаря міської ради. Пояснює – Оксану Деркач вибирали від «Рідного міста». І нагадує, що вона обіцяла бути фактором обєднання депутатів, але не стала таким об’єднувачем.

[embedded content]

Вношу пропозицію про дострокове припинення повноважень секретаря Полтавської міської ради. Проект рішення підготовлений, передаю це в секретаріат, – говорить Андрій Матковський.

Втім, Олександр Мамай має своє бачення формування порядку денного і ділиться ним із депутатами.

[embedded content]

Порядок денний формує міський голова! Якщо у депутата є бажання внести якесь питання – він підходить до міського голови і пропонує проект рішення. І міський голова приймає рішення – вносить його чи не вносить! Якщо голова відмовить депутату, депутат має право зібрати 14 підписів депутатів, зареєструвати проекти у канцелярії і тоді голова зобов’язаний внести ці питання у порядок денний. Сьогодні оцією всією вакханалією я займатися не буде! – говорить Олександр Мамай. І потім, звертаючись до працівника апарату пропонує віднести проекти рішень… до туалету.

Далі у ході сесії депутати таки розглядають пропозицію Юліана Матвійчука і звільняють більшістю голосів першого заступника міського голови Михайла Шевченка.

Сесія триває.

Володимир Паршевлюк