У полтавській філії ПАТ «Укргазвидобування» активно оновлюють автопарк

Укргазвидобування нарощує видобуток вуглеводнів задля забезпечення енергонезалежності України. Керівництво компанії значну увагу приділяє комплексним заходам із впровадження сучасних технологій та модернізації технологічного обладнання, як важливих складових реалізації програми 20/20.

Упродовж дуже тривалого часу питанням оновлення технологічного обладнання і спеціального транспорту з боку керівництва компанії не приділялася належна увага. Так, наприклад, у автотранспортному цеху філії ГПУ «Полтавагазвидобування» є 580 одиниць техніки, середній вік якої становить 18-20 років. Більше 60% усієї техніки експлуатується уже понад 20 років. І така ситуація є характерною не лише для полтавської філії Укргазвидобування.

Звичайно, за таких умов страждає логістика: швидкість роботи, оперативність і ефективність вирішення технологічних завдань. Саме тому нова команда ПАТ «Укргазвидобування» як один із пріоритетів розглядає забезпечення виробничих підрозділів новою технікою. Тільки за 2016 рік і перший квартал 2017 року Полтавагазвидобування вже отримало більше 50 одиниць техніки, що становить майже 10% від її загальної кількості.

«Це наймасштабніше оновлення автопарку за багато років, — говорять на підприємстві. — Якщо за останні 5-7 років філія отримувала в середньому до 5 одиниць техніки на рік, то сьогоднішні тенденції дійсно пробуджують віру у відродження видобувної галузі в Україні».

У планах на 2017 рік закупка значної кількості технологічного транспорту і спецтехніки, яка за обсягами є безпрецедентною за багато останніх років.

Андрій ПЕТРОВ, «Полтавщина»