У Полтаві з’явиться пам’ятник Леву Вайнгорту

Зараз, за словами Ірини Особік, у Департаменті починають розробляти умови конкурсу на визначення скульпторів. Учасники наради визначилися, що це будуть полтавські фахівці. Також вона наголосила, що у ліпленні фігури Вайнгорта важливо передати «живість» його постаті.

Якщо запитувати чи потрібен сьогодні пам’ятник Леву Вайнгорту, то тут однозначна відповідь — так! І тут навіть обговорювати нічого. Це визначна людина для Полтави та області. Про необхідність встановлювати цю скульптуру говоримо не тільки ми, а й самі жителі підтримують цю ініціативу. Зараз ми працюємо над вдосконаленням цієї ідеї та її реалізацією— говорить директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.- Процес роботи над скульптурою супроводжуватиметься інформаційною кампанією у соціальних мережах та засобах масової інформації. Головна мета — збільшити впізнаваність Лева Вайнгорта серед полтавців. А також створити інтерес до нього та його роботи“.

Популяризація видатних полтавців — це створення позитивного образу міста. Це важливо, як для самих містян, так і для людей, які до нас приїздитимуть. Тому встановлення скульптури використаємо для того, щоб більше людей дізналися про Лева Семеновича” — розповів медіаконсультант PR-агентства Yoda Consult, який працює над медійною складовою проекту, Денис Старостін. Раніше у Полтаві вийшла книга «Записки провінційного архітектора». Це життєві історії самого Лева Вайнгорта про його роботу та труднощі, з якими він постійно стикався. Один з її укладачів, член ГО Save Poltava, Борис Трістанов теж брав участь у нараді.

Прес-служба Полтавської ОДА.

Також у Полтаві розіграли книгу Лева Вайнгорта.