У Полтаві зводять будинок для учасників антитерористичної операції

Будівництво багатоповерхівки на вулиці Марії Башкирцевої, 31а Будівництво багатоповерхівки на вулиці Марії Башкирцевої, 31а

Будівництво багатоповерхівки на вулиці Марії Башкирцевої, 31а, що в мікрорайоні Браїлки, вже розпочалося. Будинок розрахований на 180 квартир, дві третини з яких виділять на виконання міської Програми забезпечення житлом учасників АТО. Відповідний документ затверджений на початку року рішенням сесії Полтавської міськради сьомого скликання.

Квадратний метр житлової площі для цих категорій полтавців буде коштувати 3,5 тис. гривень, тобто 50 відсотків від загальної вартості. Решту компенсують рівними частинами за рахунок міського та обласного бюжетів

Депутат Полтавської міськради Андрій Матковський побував на будівельному майданчику та ознайомився з ходом будівництва. За його словами, зведення цієї десятиповерхівки дозволить учасникам АТО отримати квартири за більш доступною ціною:

— Переважна більшість родин, які потребують поліпшення житлових умов, не можуть придбати житло без підтримки з бюджету. Ухвалена міська Програма забезпечення житлом учасників АТО створить необхідні умови для вирішення цього питання їхнім родинам. Завдяки виділеним з міського та областного бюджетів коштам вартість житла для воїнів зниться вдвічі.

Нову багатоповерхівку будують за сучасними технологіями та з покращеним благоустроєм. Начальник управління капітального будівництва МВК Володимир Годня зазначив, що будинок обладнають з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями. Так, щоб вони без сторонньої допомоги могли потрапити до свого помешкання. Також будинок матиме сучасні зовнішнє та внутрішнє оснащення: прилади опалення, металопластикові вікна, розетки, вимикачі.

Депутат зазначив, що в цьому, забудованому в останні роки мікрорайоні, необхідно планувати й облаштування соціальної інфраструктури:

— На щастя, створюються молоді сім’ї, народжуються діти. Я переконаний, що кожен мікрорайон повинен мати дитячий садочок, щоб батькам не доводилося возити дітей в інший кінець міста. 

На виконання Програми забезпечення житлом, міська влада виділила 12 мільйонів гривень. Завершити будівництво багатоповерхівки планують до кінця року.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради