У Полтаві звільнилася очільниця управління освіти

Заяву на звільнення з посади начальника управління освіти міськвиконкому Полтави за власним бажанням написала Леся Марталішвілі. Про це стало відомо 27 вересня, а з 28 числа вона більше не керуватиме відомством.

Нова заступниця міського голови з питань освіти Людмила Бойченко не коментує такі дії своєї підлеглої, жодних пояснень пресі не дає і сама Леся Марталішвілі.

Леся Марталішвілі очолювала освітянську галузь міста рівно рік, з вересня 2017 року. Очевидно, вона потрапила до когорти управлінців, які не змогли знайти спільної мови з новим в.о. міського голови Олександром Шамотою. Про певні складнощі у стосунках з керівниками управлінь раніше повідомляв і сам пан Олександр. Зокрема, він зазначив, що деякі управлінці принципово не хочуть співпрацювати з новою адміністрацією. 

Нагадаємо, що раніше Леся Марталішвілі (Овчиннікова) часто дивним чином з’являлася в епіцентрі різноманітних освітянських скандалів. Зокрема, у 2011 році вона раптом змінила на посаді директора Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 Наталію Вергал. Але довго не протрималась і віддала місце колишній директорці. Тоді ходили чутки, що земельну ділянку під ліцеєм придивився собі під елітну забудову один з полтавських чиновників. На деякий час пані Леся повернулася на місце керівника міського будинку культури, але вже у 2016, так само раптово, стала директором школи №3. І так само, після численних скандалів та батьківських пікетів, пішла з посади. 

Раніше депутати Полтавської міської ради під час позачергової сесії зняли з посади секретаря міськради Оксану Деркач та оголосили недовіру меру міста Олександру Мамаю. Замість нього обов’язки міського голови тимчасово виконуватиме новий секретар міської ради Олександр Шамота.