У Полтаві зробили крок до успіху і запалили зірки

У обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся фестиваль читацьких талантів «Крок до успіху». 

Фестиваль став доброю традицією: вже восьмий рік його проводять для всіх користувачів бібліотеки і тих, хто небайдужий до книжок та читання. Він щоразу розширює рамки, кількість учасників та номінацій збільшується. Цьогоріч таланти представляли співаки, танцюристи, художники та актори, майстри.

Ідея виникла кілька років тому – розповіла організатор свята, завідувач відділом соціокультурної діяльності Наталія Рисенко.

«У нас велика кількість користувачів, всі вони непересічні особистості, дуже активні і позитивні. І роблячи різноманітні опитування, ми зрозуміли, що обдарованих і талановитих серед них дуже багато. Порадилися і вирішили – чому б не залучити їх для проведення такого масштабного заходу . Цьогоріч у нас найбільша кількість учасників – 19 . Першого разу їх було шість. І з кожним роком охочих все більше і більше. Хочу також сказати, що наші читачі вони взагалі дуже чуйні до будь – яких пропозицій. А коли є шанс показати себе і свої здібності, то звичайно всі з позитивним настроєм готувалися до свята.

Участь у фесті брали читачі від восьми до двадцяти двох років.