У Полтаві злі матусі йдуть у наступ

Вже більше сотні підписів зібрали мами дітей району з мікрорайону Сади-2 під зверненням до Полтавської міської ради та Олександра Мамая. Мами вимагають негайно вжити хоча б якихось заходів щодо дитячих майданчиків мікрорайону. Більшість дитячих майданчиків тут встановили кандидати під час своїх передвиборчих кампаній: Андрій Матковський та Олександр Залужний. Пройшло кілька років і гойдалки і гірки перетворилися з розваги на аварійні і навіть небезпечні для життя забавки.

Більшості каруселей, гірок, гойдалок бракує частин, з них стирчать величезні гвіздки, деякі деталі небезпечно хитаються під прудкими ніжками дітлахів:

      – Мені страшно кожного разу, коли моя дитина залазить на гірку чи сходинки, і кожного разу, коли малий на гойдалці, я стою поряд і пильную, щоб вона не впала йому на голову, – розповідає мама-активістка Марина. – Нещодавно у гірки зовсім повідпадали сходи, замість них стирчать гвіздки. Більшість атракціонів на дитячому майданчику у жалюгідному стані, щось завжди хитається чи вже відпало. Ми зібрали на даний момент близько 90 підписів під зверненнями до міської влади. Хай ті, хто встановлювали ці майданчики, щоб отримати прихильність виборців, або обслуговують їх і підтримують у належному стані, або хай міська влада піклується про них.

Варто зауважити, що в мікрорайоні майже всі дитячі майданчики – «подарунки» від кандидатів чи партій, «комунальних» дитячих майданчиків лише кілька і вони більш схожі на ілюстрацію до пост апокаліптичного фільму.