У Полтаві зі сцени МБК заспівали хіт Монатіка

Вчора в Полтавському міському будинку культури відбувся традиційний 12-тий фестиваль творчості для людей з особливими потребами «Від серця до серця».

Цього року, до організації фестивалю долучилися громадські організації, які підтримують людей з особливими потребами,  учні спеціалізованої школи №40, члени колективів художньої самодіяльності  УВП «Полтаваелектро» УТОС, Територіальний  центр  соціального обслуговування  управління праці та соціального захисту  виконкому Шевченківської районної ради міста  та Міський центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Серед учасників, яких цього року налічувалася ціла сотня,  артисти самодіяльного хору «Барвінок» Клубу Полтавського учбово-виробничого підприємства  «Полтаваелектро» Українського товариства сліпих, член міської асоціації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства Ксенія Глушко, а також учасники художньої самодіяльності спеціалізованої школи №40. Вони здивували запальним танцем та піснею Дмитра Монатіка.

[embedded content]

Вік учасників – від 7 до 77 років. Наймолодшими цьогорічними фестивалівцями стали маленькі аматори театру «Дзвіночок», найстаршою – непосидюча та харизматична Тетяна Лисенко, член клубу підприємства «Полтаваелектро».

 На заході були представлені майже всі види творчості та сценічні жанри. Кожен учасник отримав подарунки та дипломи від міського голови.

Організаторами заходу виступили міський центр соціальних служб для дітей, сімї та молоді за підтримки О.Мамая.

Юлія Самозвон.

Читайте також, як полтавці вчилися рятувати себе і планету